Používané metody

Kliknutím na červený popis zobrazíte více informací.
 1. 1. Ošetření pomocí energií

  • REIKI

   REIKI je základní energetická metoda. Využívá inteligentní léčivou energii Univerza. Je to dotyková terapie, pomocí které dochází k harmonizaci a tím i k odstraňování problémů organismu. Součástí ošetření je i čištění a harmonizace čaker.

   Pravidelé ošetření reiky vede k trvalé harmonii a vyváženosti a tím ke zdaví na tělesné i duševní úrovni.

   Je ideální pro běžné každodenní použití, pro sebeošetření i ošetření svých blízkých.

   Pomůže vám nastolit rovnováhu a harmonii v celém organismu, doplní energii a vyladí funkci všech orgánů ve vašem těle.

  • AROLO TIFAR

   AROLO TIFAR je metoda pocházející z prastaré Atlantidy. Pomocí této metody lze identifikovat příčiny onemocnění a následně je energeticky ošetřit.

   Metoda AROLO TIFAR diagnostikuje nesoulad v energetických tocích na úrovni materiální, emocionální, energetické, mentální nebo spirituální (na základě kterého vznikají onemocnění) a přímo cíleně tento nesoulad odstraní. Zharmonizuje veškeré energetické toky v těle, spustí samoléčebný ozdravný proces. Vyladí tělo do optimální energetické konstalace.

   Rozeznává karmické procesy a podporuje jejich rychlejší a jednodušší ukončení.

   Odstraní příčinu nesouladu, zharmonizuje všechny energetické toky ve vašem těle a nastartuje samoléčebný proces, vytvoří ideální prostředí pro práci všech orgánů v těle.

  • A. D. T.

   AKTIVNÍ DUCHOVNÍ TERAPIE poskytuje rychlou a účinnou pomoc při konkrétních akutních problémech a cílenou podporu v procesu uzdravování.

   A. D. T. předává léčivou energii přímo na klíčový orgán nebo oblast. Odstraňuje bolest. Urychluje hojení. Intenzívní ošetření detoxikuje, vyčistí a nastartuje celý organismus.

   Odstraňuje problémy uší, zánět trojklanného nervu, zmírňuje bolesti zubů.

   Vhodná je např. kombinace AROLO TIFAR a A. D. T., kdy první metoda vyřeší příčinu problému, zatím co A. D. T. zmírňuje bolest a utišuje symptomy.

   Energeticky ošetří nemocný orgán nebo část těla, zahájí samoléčebný proces podporovaný léčivou energií Univerza.

  • BA BANDI

   Je stará atlanstká metoda ošetřování, při které používáme různů způsoby dotyků a pohybů zaměřené na určité části těla. Tímto způsobem působíme na psychiku s cílem uvolnit nahromaděný stres.

   Jedná se o velmi příjemnou techniku, kdy dochází k harmonizaci a relaxaci celého organismu.

   Zrelaxuje celé vaše tělo a uvede ho do stavu příjemného klidu, zbaví vaše tělo dlouhodobě nahromaděného stresu, uvolní všechny orgány a části těla.

  • EFT

   Jednoduchá metoda poklepávání, úleva od problémů založených na emočních základech (fobie, hněv, závislost, úzkost, strach, alergie, …)

   Chcete se zbavit fóbie, strachu, averze, nepříjemných pocitů, alergie? Potom je tato metoda určena právě pro vás!

  • RELAXAČNÍ TECHNIKY – HYPNÓZA – REGRESE

   Zesíleným vnímáním určuje příčiny a symptomy zdravotních a psychických problémů, problémy se odstraňují.

   Pomocí jednoduché techniky pojmenujete své problémy a naleznete jejich řešení. Ve stavu zesíleného vnímání (hypnóza) budeme motivovat vaše podvědomí právě v těch oblastech, ve kterých máte problém nebo situace hůře zvládáte. V hypnotickém stavu (kdy je potlačeno vaše vědomí) dojde k uvolnění podvědomí. Postupně odhalíme a odstraníme bloky, které vás omezují v běžných životních situacích.

   Technika hypnózy umožní regresní návrat do minulosti, kde mohou být nepřerušené vazby na minulé prožitky. Ty způsobují problémy v současnosti. Chyby v přenosu informací odstraníme.

 2. 2. Analýza problémů a specifikace jejich řešení, zodpovězení otázek ohledně životní cesty a poslání

  • TAROT

   Poselství Univerza člověku prostřednictvím 78 listů Tarotu odpovídá na dotazy, nalézá východiska a řešení, pomáhá vytvoření rovnováhy a harmonie, mezi citovými a hmotnými hledisky. Pomůže vám rozkrýt pozadí problémů, ukázat cesty a směry řešení, objasní principy vztahů.

  • I-TING

   Nejstarší a nejslavnější kniha věštění na světě, pochází z Číny. Kniha moudrostí, která napomůže k rozboru situace a nalezení vhodného řešení. Pomůže vám určit, ve kterém bodě děje se právě nacházíte, odhalí vám průběh jeho vývoje a pomůže vám správně se rozhodnout.

  • NUMEROLOGIE

   Věda, filozofie a psychologie čísel pomůže lépe pochopit minulost, přítomnost i budoucnost. Slouží ke zkoumání osobnosti, obsahuje životní moudrost. Vypočítá vám jednotlivé životní životní cykly a ukáže křižovatky ve vašem životě.

  • ATLANTSKÁ KABALA

   Napomůže při hledání pravého smyslu života. Na základě kosmických zákonů nám umožňuje vypočítat životní analýzu každého jednotlivce (osobní plán duše). Dává možnost lépe porozumět zásadním oblastem naší existence. Odhalí vaše životní krize a zvraty, objasní příčiny onemocnění.